Kendin Yap - DIY

Yastık ve Masa Örtüsü DIY Modelleri

Baykuş Yastık DIY Modelleri

Evlerinizde yer alan oturma grupları paket olarak geldiği için  oturma gruplarına dahil olan minderler ve yastıkları süsleyerek oturma gruplarınızı ve minderlerinizi daha görsel hale getirebilir ve süsleyebilirsiniz. Oturma grupları ile birlikte gelen minder ve Yastık Üzerine DIY Modelleri işleyerek hem kendi çocukluğunuzu ortaya çıkarabilir hem de daha görsel ve daha estetik minder ve yastıklara sahip olabilirsiniz.

Yastık DIY Modelleri yaparken  yastık boyutlarına göre çizgi film karakterlerini tercih edebilir, hayvan figürlerini yastıklar üzerine uygun tabanlı renklerde kullanarak uyumlu süslemeler yapabilirsiniz. Yastık üzerine  aplike uygulaması yapmak ve yastıkları daha şirin yastıklar haline getirmek  sizin elinizdedir.  Yastık üzerine DIY modelleri ile aplike uygulamalar yapmak için sadece malzemeleri tedarike etmeniz ve hayal dünyanızda yarattığınız karakterleri  gerçeğe dönüştürerek yaratıcı yastık üzerine aplike uygulamalarına imza atabilirsiniz.

Masa örtüsü üzerine aplike uygulamaları ve masa örtülerinin daha çekici masa örtüleri haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Çok basit bir uygulama ile istediğiniz figürleri ve süslemeleri  kolayca masa örtüsüne işleyebilirsiniz. Masa Örtüsü DIY modelleri ile evinizin her hangi bir bölümünde  renkli ve görsel bir aplike uygulamasına imza atabilirsiniz.  Misafirlerinizi ağırlayacağınız masalarda yer alacak masa örtülerinizin üzerine kelebek,  kuş, yavru keçi ve koyun gibi aplike uygulamaları yaparak misafirlerinizi mest edebilirsiniz. Kolay bir şekilde yapacağınız bu uygulamalar evinizin daha şen ve daha görsel bir ev olmasını sağlayacaktır.

Yorum Yap