İğne Oyası Modelleri

Çeşitli iğne oyası kelebek modelleri

cesitli-igne-oyasi-kelebek-modelleri

Bugün sizlere uzun süredir paylaşmadığımız resimli galeri konularımızdan birini yazacağız. Konumuz iğne oyası kelebek modelleri ile alakalı olacak. Yöreden yöreye değişen el sanatları kelebek modeli diye bildiğimiz modelin de farklı farklı yapılmasına sebep olmuş.

Çeşitli iğne oyası kelebek modelleri konumuzda tam 9 farklı kelebek modeli paylaştık. Bu modeller belki sizin bildiğiniz modellerdir ama içlerinde mutlaka farklı bir yapım şekli olacaktır. Eğer farklı kelebek modeli arıyorsanız bu konumuzda bulabilirsiniz.

Kelebek modeli yapımı kolay olduğu gibi malzeme üzerine yerleştirmek ve renklendirmek de bir o kadar kolaydır. Resimlerde görüldüğü üzere bakınca hemen anlaşılan bir yağımı vardır. Bu yüzden detaylı bir şekilde anlatma gereği duymadık. Hepinize şimdiden kolay gelsin. Önümüzdeki günlerde anlatımlı iğne oyası modelleri ile tekrar karşınızda olacağız.

Bu arada unutmadan bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Her yeni konumuzu mutlaka sosyal medyadaki hesaplarımızda paylaşıyoruz. İlk gören ve ilk yapan siz olun :)

Yorum Yap