Dantel Modelleri

2017 Yeni Dantel Modelleri

2016 Yeni Dantel Modelleri

Bugün 2016 yeni dantel modelleri ile karşınızdayız. Dantel yapımı oldukça zor ve zahmetlidir. Bu yüzden evlerimizin en değerli el işleridir. Her genç kızın ve evlenen kızlarımızın evlerinde ve çeyizlerinde mutlaka olması gereken el emeğidir.

Evlerimizin en nadide el işleri diyoruz çünkü ipek, polyester veya merserize iplikler ile işlenmektedirler. Hanımların yıllardan beridir en vazgeçilmez hobilerinden biridir dantel örnekleri yapmak. Hanımlar evlerinin bir köşesi ne zaman boş kalsa hemen oraya uygun bir dantel modeli yaparlar ve o köşeyi muhakkak süslerler. Bu yüzyıllardır anneannelerimizin, annelerimizin bize bıraktığı en güzel miraslardan biridir. Hatırlarsınız belki anneannelerinizin veya babannelerinizin evlerine gittiğinizde TV üzerinde, fitrinlerde ve hatta koltukların başlarında bile dantel modelleri görürdük. İşte bu aşk o zamandan beri büyük bir hızla yayıldı ve günümüzde hala evlerimizi süslemekte.

Anlatımlı dantel modelleri ile çeyizlerinize, evlerinize birbirinden güzel örtüler, perdeler, peçete ve birçok ev eşyası örebilirsiniz. Hatta bugün paylaştığımız 2016 Yeni Dantel Modelleri resim galerimizdeki modelleri de deneyerek yapabilirsiniz.

Resim galerimizde de gördüğünüz gibi bu kadar güzel dantel örnekleri ile evlerimizi süslemek ruhunuzu dinlendirecektir. Günün stresinden uzaklaşmak isteyen hanımlar ellerine alacakları bir model başlangıcı ile günü huzurlu geçirebilir ve iş bittiğinde ortaya çok güzel modeller çıkabilir.

Sizlerde eğer dantel örnekleri yapmak isterseniz sitemizi takip ederek ve dantel modelleri kategorimizi dolaşarak çok farklı ve yeni modellere ulaşabilirsiniz. Dantel için en doğru sitedesiniz.

Yorum Yap