Yazma kenarı oya örnekleri

1 yıl önce
13.727 kez görüntülendi

Yazma kenarı oya örnekleri

Bu yazımızda birbirindne güzel Yazma kenarı oya örnekleri resim galerimizi sizlerle paylaştık. Resimlerde göreceğiniz yazma kenarı modelleri bilen hanımlar için kolay denilebilecek modellerdir. Dilerseniz kendi yazmalarınıza uygulayabilir veya satmak için aynılarını sizlerde yapabilirsiniz.

Bayanların ev ekonomisine katkıda bulunmak için yaptıkları yazma modelleri instagram, facebook gibi sosyal medya hesaplarında tanesi 15 liradan 100 TL’ye kadar satılabilmektedir. Sizlerde eğer çevrenizde satacak birilerini bulamıyorsanız hemen iğne oyası ile ilgili bir hesap oluşturup yaptığınız modelleri sayfanıza yükleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İnternetten para kazanma ile ilgili yakın zamanda güzel bir paylaşım hazırlamayı düşünüyoruz. Özellikle 40-45 yaş üzeri hanımlar sosyal medyada ne yapacakları konusunda bilgi sahibi olmamaları bu tür kazanç elde etmelerine engel olabiliyor. Bu yüzden yakın bir zamanda internette iğne oyası satarak para kazanma yöntemlerini size anlatacağız.

Gelelim yazma kenarı oya örnekleri galerimize. Bu modeller gibi yüzlercesini sitemizde bulabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar


Hayat Paylaştıkça Güzeldir :)


Yazma kenarı oya örnekleri konusuna ait etiketler :

Yorumlar

  1. şenay dedi ki:

    ben iki tane satın almak istiyorum fiyat nedir

    1. İğne Oyası Modelleri dedi ki:

      Merhaba Şenay hanım, sitemizde satış yapılmamaktadır. Konularımız hanımların öğrenmesi ve örnek çıkartabilmesi için yazılmaktadır.

Yorum Yaz

Yukarı Çık